Logo Tiger Plus Acil Yardım

Logo Tiger Plus

İşletmeler için geliştirilmiş olan Logo Tiger programı, şirketlerin ellerinde bulunan ürün kayıtları, sektörel firmaların satışı, dağıtımı, hizmet faaliyetlerinin kontrolünün yanı sıra işletmelerin kurumsal ve kurumlar arası takiplerini kolaylaştıran bir programdır. Logo programlarının devamı niteliğinde olan bu program, şirketlerin idari ve yönetici departmanının işlemlerini ciddi anlamda kolaylaştırmaktadır. Logo Tiger Plus Acil Yardım ekibi her zaman yanınızda olacaktır.

Logo Tiger Plus Acil Yardım

Kullanışlı bir şekilde oluşturulmuş olan Logo Tiger programı, kullanıcılarına sağlamış olduğu arayüz sayesinde, onların bu programı öğrenme sürelerini en aza indirmekte ve bu programı işletme içerisinde tüm görevlilerin kolay bir şekilde kullanılmasına imkan sağlamaktadır. Şirket dışında olmanız durumunda da bilgilere erişebilmeniz için App in App isimli bir kullanım şekli oluşturulmuştur. Bu uygulamayla da şirket dışarısında olsanız da internete bağlanabildiğiniz her alandan bu uygulamaya bağlanabileceksiniz. Programın en güzel yanlarından birisi de Logo Tiger Plus Acil Yardım uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde eğer programda herhangi bir sorun meydana gelirse şirket yetkilileri ile irtibata geçerek en kısa sürede sorunu ortadan kaldırabileceksiniz. Şirket yetkililerinin bulundukları bilgisayardan sizin kullanım sağladığınız bilgisayara giriş yapmasıyla birlikte kısa bir sürede hallolacak olan bu sorun, şirketin sizlere sunmuş olduğu bu ayrıcalık ile mümkün olmaktadır. Benzer programları kullanan kişilerin en çok yakındığı konu olan destek yardımları bu program ile en iyi şekilde sizlere sunulmaktadır. Program sayesinde kullanacağınız özellikler ise saymakla bitmiyor. Entegre bir şekilde çalışan şirket uygulaması sayesinde bilgileri bir kez sisteme tanımlamanız halinde süresiz bir şekilde bilgilerinize erişebileceksiniz. Tek bir arayüze bağlı kalınmasını ortadan kaldıran yetkililer, kullanım kolaylığı ve görselliği sağlayabilmek için, masaüstünden tek bir dokunuş ile programın açılmasına imkan tanımış ve sistem içerisindeki kategorilerin de düzenli bir şekilde yerleştirilmesine olanak sağlanmaktadır.

Tüm Sorunlarınızın Çözümü

Logo Tiger Plus Acil Yardım ekibi her türlü sorununuzun çözümde yardımcı olmak için beklemektedir. Resmi dairelerdeki yoğunlukların azaltılması için ülkemizde geliştirilen e-devlet uygulaması ile de uyumlu bir şekilde çalıştırılan bu program sayesinde, resmi kurumlar ile bağlantınızı koparmıyorsunuz. Programın yetkili bayilerine başvurmanız halinde kendi kullanımınıza uygun olarak eklenmesini ya da çıkartılmasını istediğiniz bağlantılar bulunuyorsa, isteklerinize uygun bir şekilde kısa süre içerisinde yeni bir program da yazılacaktır.