Logo Go Plus Acil Yardım Hizmetleri

Logo Go Plus Acil Yardım 

Şirketlerin mali kayıtlarının yanı sıra bordro hesaplarının yapılmasını kolaylaştırıcı nitelikte dizayn edilmiş olan Logo Go Plus programı sayesinde birçok firmanın idari personelleri rahata kavuşmuş bulunmaktadır. Dosyalar ya da çıktılar ile uğraşmadan kısa bir süre içerisinde personel ve mali kayıtlara erişen çalışanlar, işlemleri de hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedirler. Logo Go programı, piyasada birçok program ile benzerlik gösterse de oldukça farklıdır. Çünkü tamamen Türkçe içerikte oluşturulmuş olan bu program, kolay işleyişi sayesinde de kullanıcılar kısa bir süre içerisinde programı anlayabilmektedirler. Logo Go Plus Acil Yardım her an sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

Logo Go Plus Acil Yardım Hizmetleri

Oldukça önemli bilgilerin kayıt altına alındığı bu programda zaman zaman bazı aksilikler ortaya çıkabilmektedir. Sistemin veri tabanı ya da internet ağı üzerinde oluşan bu sorunlardan dolayı programın işleyişi mümkün kılınmamaktadır. Çok büyük sorunlar ortaya çıkmamış olsa da çözüme erişilmesi gerekmektedir. Üretici firma genel itibari ile oluşabilecek olan sorunların ortadan kaldırılması ve çözüme ulaştırılması için acil yardım masası oluşturulmuştur. Bu hizmet sayesinde programı kullanacak kişiler herhangi bir problem yaşadığında firma yetkililerinin numarasını arayarak anında yardım alabilmektedirler. Çözümler ise şirket bilgisayarlarından sizin bilgisayarınıza bağlanılması ile sizlere sunulmaktadır. Eğer bu yol ile sorun ortadan kaldırılamazsa size en yakın yetkili servise yönlendirilmektesiniz. Birçok işletme, özel bilgilerinin yer aldığı programlara kayıt olacağı zamanlarda destek ekibinden nasıl faydalanacaklarını araştırmaktadırlar. Şirketlerde işleyiş önemli olduğundan dolayı programda kaynaklanacak olan sorunların en kısa sürede çözülmesi gerekmektedir. Logo Go Plus Acil Yardım size bunu sağlayacaktır.

Destek Masası Ekibi

Logo Go Plus Acil Yardım masasından sadece teknik destek amaçlı değil merak ettiğiniz ya da sistemin işleyişi hakkında öğrenmek istediğiniz konularda da bilgi alabileceksiniz. Şirketin resmi internet sitesine giriş yaparak acil destek butonundaki formu doldurmanızın ardından kısa bir süre sonra şirket yetkilileri sizlere dönüş yapacaktır. Programı ilk kez kullanacak olan kişilerin de faydalanacağı bu uygulama sayesinde programın nasıl işlemesi gerektiği ve nasıl güvence altına alınması gerektiği konularda kısa bir eğitime de tutulacaksınız. Eğer programın alış işlemi sırasında bakım anlaşması yapmışsanız, acil destek ekini sizleri derhal arayacak ve diğer müşterilerden ayrıcalıklı bir şekilde sizinle ilgilenmektedirler.