Kobiler İçin Logo Go Plus

Kobiler İçin Logo Go Plus

Ülkemizde birçok ticari işletmenin firma içerisinde bulunan mallarını kayıt altında tutmaları ve bu mallarda stok yönetimi yapmaları gerekmektedir.  Şirketlerde verimi artırmaya yönelik ise birçok farklı program dizayn edilmiştir. Bu programlar sayesinde şirketler birçok işlemini yapabileceği gibi fatura kontrollerini de yapabilmektedir. Küçük işletmelerin daha sık kullanmış olduğu bu programların her şeyden önce kullanışlı olması gerekmektedir. Logo Go Plus demo indir seçeneği ile siz de kullanışlı bir programa erişebilirsiniz.

Logo Go Plus Demo

Farklı sektörlerde faaliyet gösteren küçük ve orta işletmedeki firmalar için geliştirilmiş Logo Go Plus programı, firmaların satın alma, stok yönetimi, satış kontrolü, finans tabloları, muhasebe hesap kontrolleri, duran varlıkların yönetimi ve bordro miktarlını kontrol altına almaya yönelik geliştirilmiş bir programdır. Özel şekilde geliştirilen bu program Windows işletim sistemi ile tamamen uyumludur MS tabanlı ağlar üzerinden kolay bir şekilde çalışabilmektedir. Bilindiği üzere firmalar gün içerisinde birçok ürün alış ve satışı gerçekleştirmektedir. Aldıkları ürünlerin fiyatları üzerinden belirli komisyonlar karşılığında satış işlemini de gerçekleştirmektedirler. Firmalar kullanacakları bu programlar sayesinde ihtiyaç duyulan raporları kolay bir şekilde alabilmekte ya da finansal durumlarını kontrol altına alabilmektedirler.  Türk mühendislerin de katkıları ile geliştirilen bu programda dilediğiniz renk ya da cinste program kodlamaları yapılabilmekte ve program tamamen istediğiniz şekle getirilebilmektedir. Mevcut programından bu eşsiz programa geçmek isteyenler için ise oldukça avantajlı bir hizmet sunulmaktadır. Logo Go Plus demo indir  seçeneği ile programı ücretsiz bir şekilde indirerek demo modu ile deneme yapabileceksiniz. Bu sayede programın işleyişini kavrayacak ve kararınızı verebileceksiniz.

Logo Go Plus demo indir işleminden sonra programı açmamız gerekiyor. Programda sizlerin ihtiyacı olabilecek her şeye yer verilmiştir. Öyle ki banka hesaplarınıza erişebileceğiniz gibi havale ya da eft işlemlerinizi de gerçekleştirebileceksiniz. Bu programda yapacağınız kayıtlarda otomatik olarak sistem kaydı yapılmaktadır. Sizin özel bir işlem yapmanıza gerek duyulmadan kayıtlarınız otomatik olarak yapılacak ve elektrik kesilmesi gibi olası aksi durumlarda veriler doğrudan sisteme işletilecektir. Sizler de tek bir tuş ile mali dökümanlarınızı çıkarabilecek, vergi hesaplamalarınızı yapabilecek ve denetlemeler sırasında tüm finansal ve mali analizlerinizi görevlilere kısa bir süre içerisinde teslim edebileceksiniz.