Logo Uzak Destek Beyoğlu

Logo Uzak Destek Beyoğlu
Logo uzaktan destek Beykoz’ te de kendisini gösterdi. Her türlü desteği sağlayan logo yazılımcıları her türlü destek ve yardımda müşterisinin yanında duruyor. Pazar günleri hariç sabah sekizden akşam yediye kadar hizmet veren logo destek ekibi bir çok farklı yolla müşterisinin kendisine ulaşmasını sağlıyor.
Bu yollardan bir tanesi de telefonla yani uzaktan destektir. Bu gibi durumlarda müşterinin kurulumu yaptırırken Tele- Destek hattından yararlanmak istiyorum diye belge imzalaması gerekir. Bunun dışında başka bir prosedür söz konusu değildir. Her türlü sorunun tespiti oracıkta yapılır ve geçerli çözüm önerileri müşteriye sunulur. Eğer müşteri buna rağmen altından kalkamıyorsa yazılım firmada incelemeye alınır.
Logo Destek ve Yardım
Logo destek ve yardım ekipleri her türlü yardım için hazır vaziyette bekliyorlar. Fakat bu tür sorunlarla daha az karşılaşmak için müşterilerin altı aylık detaylı logo kurlarına giderek eğitim almaları gerekir. Bu yazılım sayesinde gerekli ama bir o kadar da vakit harcattıran işlerden kurtulan işyeri sahipleri yaşadıkları kolaylıkları dile getiriyorlar.
Bunun dışında yapılan iyileştirme çabalarında veri yedeklemesi yapılarak önemli bilgiler garanti altına alınmış olur. Uzaktan destek ekipleri eğer uzaktan destek sağlayamazlar ise çözüm önerilerini firmada üretmeye başlarlar. Amaç müşteriye tam anlamı ile yardımcı olarak müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Verilen bu hizmetler tamamen ücretsiz olup, müşteriye hiç bir yük yüklenmemektedir.
Logo Destek Çeşitleri
Logo desteği çeşit çeşittir. Müşteriler genellikle anlık olarak hizmet beklediklerinden telefonla uzaktan destek görmeyi tercih ediyorlar. Bu durumda sözleşmede geçerli olan bu madde için ayrı bir imza atmak gerekiyor. Sonrasında destek ekibi her daim müşterinin hizmetindedir. Bunun dışında yerinde destek, veri tabanlı destek, online destek de çeşitli logo destek ve yardım ulaşma şekilleridir.
Destek dökümanlarına ulaşmak isteyenler support.logo.com.tr adresinden ulaşabilirler. Telefonla ulaşmak isteyenler için logo Tele- Destek 02626798081 numaralı telefonu hatırlamak yeterli olacaktır. Network v veri tabanlı destek ekiplerinde ise daha çok performans kayıplarının giderilmesinde yardımcı olunur. Bu sayede müşteri program açıkken destek almış ve bilgi sahibi olmuş olur.