Logo Go Plus Barkot Adalar

Logo Go Plus Barkot Adalar
Logo Go Plus Barkot, farklı sektörlerdeki Kobi’lerin malzeme yönetiminden satın alındığı ve temel süreçlerin yani muhasebeden satış yönetimine kadar olan bütün temel süreçleri verimli bir şekilde yürüten kullanımı kolay ve verimli bir iş yazılımıdır. Logo Go Plus, birçok kapsamlı fonksiyonları ile dağıtım, hizmet, eğitim, medya, sağlık, inşaat, tekstil gibi daha birçok sektördeki işletmenin tüm ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılayarak iş süreçlerini normalden daha hızlı yapar ve sektörlere hız açısından yarar sağlar. Logo Go Plus yazılımı aynı zamanda; Windows ile tam uyumlu olan yapısıyla MS tabanlı ağlar üzerinde çalışabilir ve Stok, Satış, Genel Muhasebe, Satın Alma, Finans, Bordro, Genel Muhasebe ve Duran Varlık Yönetimi işlemlerinizi buradan kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Logo Go Plus yazılımı bünyesinde birçok özellik barındırmaktadır. Logo Go Plus Barkot Adalar semtinde kullanılabilir.
Logo Plus Barkot Özellikleri
Go Plus, 16 kullanıcıya kadar kullanıcı artışı yapabilir, 25 farklı firmayla takibinizi sağlayabilir, kolay kullanımlı bir ara yüze sahiptir . Aynı zamanda bu yazılım Genel muhasebe, Ön Muhasebe ve Sabit Kıymet modüllerine de bünyesinde yer vermektedir. Sınırsız Stok Kartı ve Sınırsız Cari Hesap Kartıyla Kobi’lerin tüm ihtiyaçlarına fazlasıyla cevap vermektedir. Logo Go Plus Barkot Adalar semtinde erişebileceğiniz bir sistemdir. Kobi ürünlerinde kullanılan bu yazılımın bünyesindeki modüller; Stok, Fatura, Talep Takibi, Cari Hesap, Kasa, Banka, Çek ve Senet, Muhasebe, Muhasebeleştirme, Sabit Kıymet(Amortisman), Satın Alma, Satış Tanımları, Turkcell Hizmetleri, Yönetim Karar Destek ve Go Garanti’dir. Logo GoPlus’ın size sağlayacağı birçok yarar bulunmaktadır.
Go Plus; raporlarınızı ihtiyaçlarınıza göre tasarlayabilir, alış ve satış faturası oluşturabilir, hesap ekstrelerini ve döviz raporlarını aynı anda gösterebilir, yazıcı tanımlamaları yaparak bütün yazıcılardan çıktı alabilir. İstanbul Adalar’ de bulunan Logo Go Plus Barkot Adalar şubesiyle işlemlerinizi burdan sağlayabilir ve kolayca iletişime geçebilirsiniz. Logo Go Plus programında aynı zamanda malzemelere barkot atama ve barkotlu giriş çıkış işlerini de yapabilirsiniz. Logo Tiger Plus ve Logo Tiger Enterprise programlarında malzeme kartları içerisinde bulunan birim setleri kategorisinde her birim seti için barkot tanımlaması yapabilir ve birim setlerinde tanımlanan barkotların her türlü malzeme giriş çıkış işlemlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Go Plus Otomatik barkot atama işlemi ile hiç barkotu bulunmayan ürünlere barkot ataması da yapabilirsiniz.